אודות טרמינל איקס

טרמינל איקס היא חברה ישראלית העוסקת בייבוא, שיווק ומכירה מקוונת באתר איקומרס. 

האתר מדורג גבוה בעשרת אתרי האופנה המובילים ביותר ברכישות אופנה בקרב הקהל הישראלי, על פי דירוג חברת סימילר ווב. באתר נמכרים מוצרים למעלה מ-180 מותגים בינלאומיים, מותגי קבוצת פוקס, מותג פרטי של טרמינל איקס המיועד לגברים, נשים וילדים ובנוסף נמכרים באתר מוצרים של יוצרים ומעצבים מקומיים.


אתגרים

המסע עם טרמינל איקס היה הרפתקה מרגשת, מלאה באתגרים שדרשו חדשנות ויצירתיות. האתגר המרכזי היה לשכפל את האתר הישראלי שלהם, שנבנה באופן מותאם אישית למותג - אתר עם חווית לקוח מעולה שנולד מהחזון הייחודי שלהם. אנחנו היינו צריכים לשחזר את הניראות והפיצ׳רים המתקדמים שלהם על גבי פלטפורמת שופיפי ובמסגרת זמנים קצרה. היה עלינו לשלב מאפיינים מותאמים אישית כמו הצגת צבעי המותג באופן ספציפי, הטמעת התוויות הייחודיות של המותג, יישום גלילה אינסופית ועוד. את כל המאפיינים האלה היה עלינו לפתח תוך הקפדה שמהירות האתר וחוויית הגלישה של הלקוח לא ייפגעו - מה שיביא לחוויית קנייה מושלמת.


פתרונות

כדי לצלוח את האתגר, יצאנו למסע למציאת הפתרונות הפשוטים אך גם החדשניים ביותר. כדי להבטיח מעבר חלק לפלטפורמת שופיפיי עברנו על כל הדרישות והצוות שלנו שיחזר כל פיצ׳ר מורכב שנדרש מהאתר הישראלי, הטמענו באופן חלק אלמנטים מותאמים באתר היווני, תוך שמירה על מהירות האתר ועל גלישה חלקה ללקוח. שירותי הוובמאסטר גם כללו הדרכות כך שצוות טרמינל איקס יוון יכלו אחרי ההקמה להמשיך את תפעול האתר בעצמם ללא תלות בשירותי פיתוח.


תוצאות

המסע המשותף שלנו עם טרמינל איקס הוביל לתוצאות מרשימות: 

האתר היווני הפך להיות תמונת ראי של האתר הישראלי המדהים, תוך שמירה על חווית לקוח מוצלחת. האתר מתאפיין בניווט ממוקד ועיצוב יעיל. פיצ׳רים מותאמים אישית הכוללים את רשימת המשאלות והעפיפון המסתובב, הפכו לחלק אינטגרלי של האתר ומשדרגים את מסע המשתמש היווני תוך שמירה על האופי הייחודי של המותג ומהירות האתר.


טכנולוגיות מרכזיות

Shopify liquid, Shopify flow, GraphQL, JS