פרונט-אנד

אין עיצוב או מורכבות פיתוחית שגדולים עלינו. בין אם תצטרכו דפי נחיתה, פופ-אפס, אופטימיזציה למנועי החיפוש, פיצ׳ר חיפוש חזק או את כל מה שמוזכר כאן יחד, אנחנו נשלב את כל הטכנולוגיות הדרושות ליצירת הפיתרון המושלם. כל אתרי האינטרנט שלנו מתאימים לנייד, מחשבים נייחים ומה שביניהם.

טכנולוגיות ליבה:

Pandazzz

פנדה

פרונטאנד, שופיפיי, באקאנד, ייעוץ והכוונה, תשתית, אינטגרציות

שנקר - הנדסה. עיצוב. אמנות.

שנקר - הנדסה. עיצוב. אמנות.

באקאנד, ייעוץ והכוונה, פרונטאנד, תשתית

בק-אנד

למרות שהבקאנד הוא האזור שנמצא מאחורי הקלעים, הוא אחד מהרכיבים החשובים ביותר שמשפיעים על הצלחה והתפקוד של החנות הדיגיטלית שלכם. המערכות בו צריכות להיות ברורות, פשוטות לשימוש וקלות לתחזוקה. מערכות מידע, מערכות ניהול, זירות מכירה ופלטפורמות מבוססות קהילה הם רק חלק ממה שאנחנו מפתחים.

טכנולוגיות ליבה:

שופיפיי

יש סיבה לזה שבנינו מאות חנויות בשופיפיי. זו פלטפורמת האיקומרס הכי טובה בשוק. מעבר לזה שהיא סופר נוחה ופשוטה לשימוש, אנחנו מבצעים בה התאמות אישיות אליכם כדי שתקבלו אתר בדיוק כמו שרציתם.
כצוות פול-סטק, נעזור לכם בכל דבר, החל מייעוץ ראשוני, דרך סיוע בזמן אמת ועד הגדרות וחיבור מערכת ה-POS שלכם אל האונליין.

למד עוד
סודהסטרים

סודהסטרים

באקאנד, ייעוץ והכוונה, פרונטאנד, תשתית, אינטגרציות, שופיפיי, זנדסק

אינטגרציות

כשמכניסים לאתר מערכת חדשה חשוב שהיא תשתלב במערכות הקיימות. אי-התאמות קטנות יכולות לדרדר את כל הפעילות של העסק שלכם. המטרה שלנו היא לוודא שכל המערכות שלכם מחוברות ומסונכרנות, כך שלא יתפספס שום פרט. באמצעות ייעול של פעולות ושילוב של פונקציות קרוס-סיסטם, נצמצם את העבודה הידנית שלכם באתר למינימום.

טכנולוגיות ליבה:

תשתית

לכל אתר יש את אבני היסוד שלו - ואנחנו נקים ונתחזק אותם בשבילכם. לא תצטרכו לדאוג לגבי שרתים, דומיינים, שירות DNS או מייל ארגוני. זה כולל אינטגרציות לכלים שיווקיים שחשובים לתפקודו של האתר - כמו גוגל אנליטיקס, פיקסלים למעקב ופלטפורמות שיווק במייל.

התנועה הקיבוצית

התנועה הקיבוצית

פרונטאנד, באקאנד, ייעוץ והכוונה, תשתית, אינטגרציות

נינטנדו

נינטנדו

ייעוץ והכוונה

ייעוץ והכוונה

כדי לפתור בעיה צריך תחילה להבין אותה. אנחנו נעבוד בשיתוף איתכם כדי לזקק את האתגרים והצרכים שלכם. לאחר מכן נבנה יחד תוכנית עבודה כדי לראות שהאתר שלכם יתאים לצרכיכם ויעמוד במסגרת הזמנים והתקציב. הניסיון שצברנו בעשורים האחרונים מייצר עבורכם הזדמנות ללמוד ולהרוויח משיטות פעולה מומלצות וידע מעמיק בתעשייה. נשמח גם להוסיף עצות וטיפים על שיווק ו - UI/UX.

יש לנו את כל הכלים להקים לכם את האתר שתמיד חלמתם עליו.

צור קשר