הסיפור שלנו

הצוות שלנו מורכב ממפתחים מנוסים ומקצועיים עם מומחיות בשופיפיי, כך שאין פרויקט שגדול עלינו. בעשור האחרון יצרנו למעלה מ-1,500 אתרים לחברות מכל הענפים, התחומים והגדלים.

התהליך שלנו מתחיל בהיכרות מעמיקה עם העסק שלכם, היעדים ואתגרים העומדים בפניכם. משם, אנו בונים יחד פתרון שיתאים בדיוק לכם, לא נעצור עד שנבנה את אתר חלומותיכם. השותפות שלנו לא נגמרת שם, נמשיך לדאוג לתפעל את אתרכם, ולאפשר לכם לנהל את העסק שלכם בראש שקט.

עם BOA Ideas אתם תמיד בידיים טובות. אנחנו מחויבים להיות שותפים אמינים, מגדילי ראש, יצירתיים ויוזמים. אף פרוייקט לא גדול או קטן מדי, מורכב או פשוט מדי, כל עוד אתם נלהבים להתחיל בו כמונו.

סודהסטרים

"אנחנו עובדים עם BOA Ideas מאז 2016. החברה מורכבת מאנשי מקצוע בעלי ידע טכנולוגי עמוק. אנחנו מתייחסים אליהם כשותפים לכל דבר ומבחינתנו הם ספק ה-IT המוביל שלנו."

ניר רכב

מנהל IT הגלובלי של סודהסטרים

Pandazzz

"לעבוד עם רנטה וליטל המדהימות מ BOA Ideas היה תענוג, מומחיות בשופיפיי ותקתקניות. האתר החדש שלנו ב- PandaZzz מהמם ועונה על כל הציפיות שלנו שהוגדרו מראש יחד עם הצוות מBOA. התהליך היה נעים ונוח, חשיבה פרקטית כדי להתאים לצרכים ולרצונות שלנו (שהיו לא מעט כאלה)."

טל בן ארי

Brand & Marketing Manager

Danya Cosmetics

"חברת BOA עבורינו הם הרבה יותר מספק שנותן לנו שירותים. הם חלק מאתנו - יודעים לפתור בעיות על הצד הטוב ביותר, שותפים לחשיבה, מעלים רעיונות חדשים, יצירתיים ומוכשרים. עמוס הוא שותף אמיתי לדרך וליטל אלופה אמיתית..."

גנית אלון

Export Marketing & Sales Manager

Reebok

"הקמנו עם BOA Ideas אתר חדש מאפס. קיבלנו יחס אישי ומקצועי לאורך כל הדרך. ממליצה בחום!"

ריבוק

מנהלת שיווק

רוצים להצטרף לצוות שלנו? ספרו לנו על עצמכם.

משרות פתוחות